Kontakt   Objednávky 


 

   

   
  Vyhledávání:
   

 Odkazy 
 Kontakt 
 Mapa 


Materiály
Timberstar
 


Timberstar - Kompozity
TIMBERSTAR® - kompozitní dřevoplastové palubové podlahy vyráběné z moderní suroviny, v níž se spojila příroda s technologií. Intenzivním výzkumem byla vytvořena jedinečná kombinace přírodního materiálu a nejmodernější technologie, tzv. WPC (Wood Plastic Composite), inovační spojení téměř 70% dřevěných vláken s 30% ekologického plastu. Tento stavební a konstrukční materiál, který je stoprocentně recyklovatelný, splňuje jak nejvyšší nároky na kvalitu, tak i přísné ekologické požadavky a neobsahuje PVC.

Použití
  • terasové dlažby
  • balkónové dlažby
  • zahradní cesty
  • wellness centra
  • chodníky
Ochrana proti uklouznutí
Palubové podlahy TimberStar jsou na dotek teplé jako dřevo, přitom jsou velmi příjemné pro chůzi bosýma nohama, protože se neštěpí a nevytvářejí se na nich žádné třísky. Kromě toho zabraňují palubové podlahy v suchém i mokrém stavu uklouznutí, čímž se zvyšuje jejich bezpečnost.

Vysoká odolnost
Palubové podlahy TimberStar jsou mimořádně odolné proti vlivům prostředí a absolutně odolné proti vlivům povětrnosti. Díky tomu mají dlouhou životnost a neměnící se kvalitu.

Ekologie
Palubové podlahy TimberStar jsou složeny z inovační kombinace 70% dřevěných vláken dodávaných z osvědčeného lesního hospodářství s 30% ekologického plastu. Tento materiál, který je stoprocentně recyklovatelný, splňuje jak nejvyšší požadavky na kvalitu, tak i přísné ekologické požadavky. Palubové podlahy TimberStar samozřejmě neobsahují PVC.

Snadná údržba/
Není nutná předběžná úprava palubek, ani pravidelné natírání, což znamená úsporu peněz i času. Palubové podlahy TimberStar se čistí zcela jednoduše vodou a neutrálním čistícím prostředkem bez obsahu rozpouštědla. Doporučujeme čistící prostředek TimberStar. Při silnějším znečištění lze použít vysokotlaký čistič.

Systém kladení
Palubové podlahy TimberStar se pokládají bez šroubových spojů. Upevňují se pomocí montážních svorek, které nejsou pod palubovými podlahami téměř vidět. FERONA THYSSEN PLASTICS nabízí kompletní instalační příslušenství vhodné pro palubové podlahy TimberStar, stejně jako podrobný návod na pokládku, což zaručuje správné provedení pokládky. Pro zpracování palubek (řezání, vrtání, frézování) stačí běžně dostupné nástroje pro obrábění dřeva.

Provedení
Palubové podlahy TimberStar se dodávají ve čtyřech barvách, vždy se dvěma různými povrchy – na jedné straně s jemným a na druhé straně s hrubým rýhováním. Můžete provádět pokládku v jedné barvě a s jedním druhem povrchu nebo můžete barvy a povrchy kombinovat.

Hygienická ochrana
Díky úpravě MICROBAN® nemají plísně a bakterie žádnou šanci (např. původce plísně nohou). Molekuly MICROBAN® se nedají vymýt nebo setřít, ani při velmi silném namáhání. Od objednaného množství 30 m2 lze úpravu MICROBAN®obdržet za příplatek.

Vytvořeno 11.12.2012, zobrazeno 44742 x
 
 
Komentáře mohou psát pouze zaregistrovaní uživatelé. Registrace zde.
Vložení Vašeho dotazu nebo komentáře
Vaše jméno:
vaše WWW:
Komentář:
 
© 2024, Jaroslav Mašek, tel. +420 602 406 435, info@potisktextilucz.cz

602 406 435

info@potisktextilucz.cz